Привіт! Ми — MUZIKA UA. Холдингова музична компанія нового покоління

Illustration

Дотичний до музики? Тобі до нас!

Хто ми?

Холдингова музична компанія нового покоління.
Ми будуємо систему, у якій музичний простір, освіта, бізнес, юридичне та інфополе працюють на єдиний результат – розвиток музичної індустрії України.
Без заздрощів, злості, кумівства, скандалів та інтриг. Чесно та прозоро.
Адже в нашій команді є стержень, душа, абсолютна любов та чисті наміри якісних змін.

Illustration

Наші послуги:

Під ключ надаємо усі необхідні послуги для комфортного розвитку та комерційного становлення вашого музичного проекту.

Illustration

STUDIO

● Саундпродюсування;● Пісня під ключ;● Написання текстів, вокальних партій;● Запис живих інструментів;● Зведення;● Мастеринг;● Створення реміксів;● Підготовка сетів (плейбеків) до виступу.

Illustration

BRAND

● Розпаковка особистості (пошук сильних сторін, унікальності, експертності); Архетип бренда;● Неймінг (розробка назви проекту)● Пошук позиціонування, головної ідеї бренду;● Розробка місії, візії, цінностей;● Розробка УЦП (унікальна ціннісна пропозиція);● Візуальна айдентика (образ, стиль, шрифти...)● Аналіз цільової аудиторії та аудит конкурентів;● Запакування соцмереж, розробка рубрик;● Виготовлення контент-плану;● Повноцінна бренд-стратегія та впровадження її.

Illustration

PUBLISH (лейбл)

● Дистрибуція;● Збір грошої винагороди (роялті);● Ліцензування каверів;● Робота з Youtube;● Синхронізація артиста, пісень та ін. контенту;● Захист авторських прав;● Робота з товариствами (реєстрація треків в ОКУ, контроль факту використання треків, збір звітів);● Створення мультилінків в ніч релізу.

Illustration

PR

● Аналіз та індивідуальна стратегія просування;● Створення ексклюзивних промоактивностей;● Генерація інфоприводів, написання прес-релізу;● Пітчинг інфоприводів у ЗМІ, медійний простір;● Створення окремої контент-стратегії та плану просування релізу в соціальних мережах, прикріплення SMM-менеджера;● Партнерство та ексклюзивні умови співпраці з топовими професіоналами, підрядниками;● Промо в соціальних мережах українських селебріті та медійних особистостей;● Діджитал маркетинг;

Бажаєш отримати зворотній зв'язок? Напиши нам :)

Відповідаємо оперативно з 10:00 до 18:00

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Telegram Widget Telegram Напишіть нам