Illustration

ПередмоваСьогодні я хочу поділитися з вами ідеєю, що працює та примножує заробіток артиста. Спостерігаючи за розвитком індустрії та спілкуючись з реалізованими талантами, я прийшов до висновку, що іноді скарби знаходяться в наших минулих творіннях.
Скільки у вас пісень, які були випущені рік чи декілька років тому й не набрали популярності тому, що ви не володіли тими знаннями, що є зараз, тією командою, яка працює з вами зараз, не мали тієї кількості аудиторії, яка є нині і навіть не було облікового запису в Тік Ток?
Новий трек вимагає зусиль, творчої енергії, ресурсів, часу. Пісня, що створена декілька років тому й має потенціал стати хітом - лежить і чекає свого моменту. Можна перевидати з новим звучанням, а можна дати нове життя старим пісням. Дозвольте мені вам показати варіанти:
1. Оновлене звучання:З покращеним володінням голосом і тембром, та вдосконаленням студійного обладнання вашого звукоінженера, ви можете привнести свіжість у старий запис. Можливо, потрібно спростити перенасичене інструменталом аранжування, або ж змінити жанр пісні, перезаписати вокал, змінити структуру пісні (прибрати довгий початок, зайві ями, на яких слухач нудьгує, зайвий куплет, що лиш додає зайвого таймінгу). Таким чином, ви довершите потенціал хіта.
2. Реанімація як мистецтво:Згадайте про успішні приклади в індустрії, коли артист виходив зі своєї зони комфорту та реанімував попередні пісні. Це може бути у вигляді акустичної версії, ремікса або спільного виконання з іншим артистом. І буває так, що ці версії перевершують здобутки оригіналів. В нас так вийшло з піснею Klavdia Petrivna - Знайди мене (KAVA Remix), що стала певний період часу популярнішою за оригінал, і дійсно додала ще більшого бусту для першочергової версії пісні.
3. Маркетинговий стратег:Ви вже зібрали аудиторію, які прийшли з тих чи інших творчих робіт на ваші соцмережі, полюбили ваш стиль і творчість. Використовуйте це як перевагу. Повідомте підписників, що у вас є деякі цікаві роботи, про які мало хто чув. Або ж якщо ви зрозуміли як працюють соцмережі, контент, психологія людей, чи знайшли відповідних людей, можна наробити відеоконтенту для соцмереж, яким спробувати завірусити минулу “до Тік-Точну” творчість.
4. Час настав:Як і будь-яка мода, популярність тих чи інших жанрів музики змінюється. Динамічні настрої людей, зміна подій, навіть пори року - це все ходить по колу й настає момент вільного простору або ж затребуваності для творчості, яка не зазнала популярності раніше, але має всі шанси тут і зараз стати почутою. З приходом популярності на україномовні треки, ми почули гучніше пісні артиста CHEEV, LAUD, Макс Пташник та інших виконавців.
ВисновокНайважливіше — вірте в себе та свій талант. Іноді потрібно просто відчути момент і ризикнути, і ви побачите, наскільки сильно ваші слухачі цінують вашу автентичність та розвиток.
Не бійтеся експериментувати та дивитися у минуле, озирніться на ваш творчий шлях і подумайте про те, що ви можете зробити, щоб знову вразити свою аудиторію. На шляху артиста іноді важливо не тільки створювати нове, але й відкривати нові можливості у тому, що вже є.

Автор: Павло СтрілецькийЗалишилися запитання / індивідуальний запит: напиши нам

Telegram Widget Telegram Напишіть нам